22 Mayıs 2013 Çarşamba

Sinir oluyorum kendime!!!


      Nefret ediyorum bu huyumdan. Sinirlenince ağlar mı insan yaa. Neden böyleyim ben yaa. Sinirlendiğim zaman hüngür hüngür ağlıyorum ve düşünün karşınızdakine ne kadar güçsüz, ne kadar salak göründüğünüzü. Tutamıyorum işte kendimi. Elim ayağım titriyor ve başlıyorum ağlamaya. Gözyaşlarımı tutamıyorum, hem içimden salaklaşma, ağlama, ne kadar komik görünüyorsun diyorum, hem de şakır şakır ağlıyorum. Ivghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. Salak, salak, salak. 
      Neden böyle olmuşum ben. Yetiştirilme tarzımı sorguluyorum da nerede ne yapılmış da ben böyle salak gibi ağlıyorum. O kadar yenmek istiyorum ki bu huyumu. Var mı bir formulü bunun ya, araştırıcam bununla ilgili bir kişisel gelişim kitabı falan var mı diye. İçimden kendime demediğim kalmıyor. Hayır, biliyorum da ne kadar komik göründüğünü. Kesinlikle değiştirmeliyim bu huyumu. Bağıra çağıra kavga etsem de, acayip sinir olsam da ağlamak istemiyorum. Ağlamamalıyım. En azından o an için tutabilmeliyim kendimi. Salak ben, salakkk benn.

6 yorum :

 1. çok duygusalsın demek ki..
  ben sinirlenince hayatta ağlayamam mesela , bağırıp çağırmam gerekir illa, ve bir sürü laf sokmam gerekir :)
  herkesin deşarj olma yöntemi farklıdır..
  belki bunu yenemezsin ama başkalarının yanında ağlamayıp tek kaldığında ağlayabilirsin.. böylece ağladığını sadece sen bilirsin ;)

  YanıtlaSil
 2. Şöyle bir durum oluyor, hem bağırıp çağırıyorum, hem de ağlıyorum. Düşün ne kadar saçma :) İlk yorumumu aldım bu arada, çok mutlu ettin beni :)

  YanıtlaSil
 3. o zaman 2.yi de yapayım :)
  bloguma bıraktığın soruyu yanıtladım ama bir de burdan söyleyim..
  ne zaman ihtiyacın olursa bana mail atabilirsin, aklına takılan sorularda yardımcı olurum..
  takıntıların olduğunu söylemişsin mesela, sen de yaz kendi takıntılarını,
  bir de seninkileri okuyalım :)

  YanıtlaSil
 4. hee bir de blogunu inceledim biraz, izleyiciler bölümü neden yok sende..
  en önemli şey o..
  kumanda panelinden , yerleşim, gadget, izleyici yollarını takip et bloguna izleyiciler kısmını ekle ki bloguna gelen misafirler seni izlesin takip etsin ve daha sonradan tekrar uğrayabilsin ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merve, bişeyler yapmaya çalıştım ama sanırım pek olmadı :) Öğret bana :)

   Sil
 5. Çok teşekkür ederim tekrar. Takıntı konusunda evet ben de yazmalıyım :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...