18 Şubat 2015 Çarşamba

Piyanoda son durum...


2,5 aylık kurs sonrası son durum budur. Gerçekten yetenek var benim kocamda :) 

6 yorum :

 1. Helal olsun valla. İki buçuk ayda sıfırdan buraya gelinmişse iki buçuk sene sonra konserde filan ayakta alkışlarız aynı hızla devam ederse.
  Eşinin bu piyano sevdası beni çok etkiledi kitapsız kedi. Ben de atılacağım bu serüvene. Şartları uydurayım. Çok güzel bir örnek duruyor karşımda.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendisi de, ben de şaşkınız bu duruma aslında :) Gerçekten bu kadar iyi olacağını düşünmüyordum açıkçası. Hocanın verdiği dersi 3 günde bitirip, bir sonraki derse çalışarak gidiyor. Onu öyle görünce ben de yapabilir miyim dedim ama, aynı anda farklı tuşlara basamıyorum bile. Beynim aynı anda farklı komutlar gönderemiyor ellerime :) Heyecanla ve gururla izliyorum kendisini :)

   Sil
 2. Gerçekten taktir edilesi...ikinizi de tebrik etmek lazım. Resmen ağzım açık dinledim. Piyano hakkında yazmayınca salladığınızı düşünmüştüm aslında :)
  Başarılarınızın devamını diliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim tebrik edilecek neyim var bu konuda kız :) Videoya güzel çekmişim diye mi :P
   Eve giriyoruz, yemek yiyip oturuyor piyanonun başına. Her gün en az 2 saat çalışıyor. Sallamak ne kelime, hayatı piyano eşliğinde yaşıyor :)

   Sil
 3. Olmuş olmuş.
  Tebrikler ikinize de.
  Sen sabır göstermesen olmazdı.
  İzDSO'dan Mahtuf bey'e aşıktım bir zamanlar <3 <3 <3
  O dönemdeki tüm orkestra bilir
  "dersi ondan alıyoz" deme, ölürüm ehehe

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olmuş değil tabi de :) Olacak gibi görünüyor.
   Dersi öyle aman aman hocalardan almıyoruz, normal bir sanat kursundan. Mahtuf bey'den alsaydık, bir derse çağırırdık seni de :P

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...